Pieredzes stāsti: starptautiskās un nacionālās tiesu izspēles

Tuvojoties mācību semestra sākumam, ELSA Latvia aicina tiesību zinātņu studentus iepazīties ar tiesu procesa izspēļu pasauli! Apspriedīsim un izzināsim gan nacionālās, gan starptautiskās tiesu izspēles, klausīsimies pieredzes stāstus no rūdītiem izspēļniekiem un iedvesmosimies jaunajai izspēļu sezonai.
ELSA Latvia vārdā vēlamies aicināt Baltijas Starptautiskās akadēmijas studentus piedalīties šajā pasākumā.
Kad?  17.09.2022.
Kur?  Rīgas Juridiskās augstskolas W42 auditorijā
Cikos?  plkst. 11.00
Ko sagaidīt? Mums pievienosies trīs pieredzējuši izspēļu dalībnieki, lai pastāstītu par gūto un piedzīvoto nacionālajās un starptautiskajās izspēlēs:
 Dainis Pudelis
 Gabriela Šantare
 Gints Kapteinis
Būs iespēja uzdot arī savus jautājumus un kopīgi diskutēt par visu par un ap izspēlēm pie dzērieniem un uzkodām

Lai apstiprinātu dalību, lūdzam aizpildīt aptauju līdz 16. septembrim, taču gaidīti visi interesenti: https://forms.gle/JaeRVqJqGMJG6uuu5

Uz drīzu tikšanos!
Jūsu ELSA Latvia!
This entry was posted in Magistrantiem, Pasniedzējiem, Studentiem, Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.